Firma Detayları

Firma Ekle 

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı

Sektör :
İlan Tarihi : 31 Ocak 2021 - Pazar
Firma No : 54
Telefon : 02165058441
Cep Telefon : 02165058441
Web Site : https://www.ekiptesisat.com
Adres : Karadeniz Caddesi, İklime Sk. 5/A D:1, 34690 Üsküdar, Türkiye
Şehir : Karadeniz Caddesi, İklime Sk. 5/A D:1, 34690 Üsküdar, Türkiye
Tıklanma : 970
 
Firma Hakkında

Su Tesisatçısı Firmaları Arasında Ekip Tesisat Firmasını Seçmek için Sebepler!

Tesisat firmaları günümüzde belirli alanlarda hizmet veren bir sektörü kapsamında yer alır. Firmaların sayısındaki artış kişilere seçenek olarak geniş bir alan sunmaktadır. Bireyler herhangi bir problem esnasında ya da problem öncesi önlem amacıyla bu firmalara başvurabilmektedir. Özellikle su tesisatı günümüz içerisinde en çok tercih edilen konuların başında yer alır. Su tesisatçısı   Su kaçağı ya da elektrik kaçağı gibi ustalık gerektiren durumlara bireysel olarak müdahale etmenin bir mantığı bulunmamaktadır. Elektrik gibi hayati tehlike bulunduran durumlar özellikle işi bilen kişi tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu gibi durumlarda başvurabileceğiniz firmalar arasında Ekip Tesisat firması olarak sizlerin yanınızda bulunmaktayız. Sektörde yer aldığımız ilk andan itibaren hedeflerimizin başında müşteri memnuniyeti gelmekteydi. Müşteriyi ne kadar memnun bırakabilirsek sektörde o derece yer edinebileceğimizin farkındaydık. Memnuniyeti sağlamak amacıyla hizmet alanlarımızı gün geçtikçe genişlettik. Bununla kalmayarak aynı zamanda teknolojik koşullara da ayak uydurduk. Gelişmeleri direkt olarak müşterilerimize ulaştırdık. Su kaçağı gibi durumlarda tercih ettiğimiz kırmadan, dökmeden su kaçak tespiti yöntemimiz ile birçok bireyin zaman ve enerjisinden tasarruf sağladık. Kırım işlemleri sonrası oluşacak karmaşıklık oluşmadan su kaçağını yerinde tespit edip anında müdahale etmeyi mümkün kıldık. Özellikle bu tarz durumlar müşterilerimiz tarafından çok sevildi ve bizi sektörde saygıdeğer bir konuma getirdi.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti günümüzün gelişmiş teknolojisi sayesinde eskiden olduğu gibi problem olmaktan çıkmıştır.

Petek Temizliği

Petek temizliği sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi verimli ve iyi ısıtacaktır. Bunun yanında iki yılda bir yaptıracağınız çift yönlü, ilaçlı petek temizleme sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyeceğiniz gibi doğalgaz kombinizin arıza yapma olasılığı da oldukça azalacağından uzun yıllar sorunsuz çalışacaktır.

Tıkanıklık Tespiti

Tıkanıklık açma da günümüzün gelişmiş kamera ve robot teknolojisi sayesinde eskiden olduğu gibi problem olmaktan çıkmıştır. Eskiden şüphe ve tahminlere dayalı tıkanıklık tespiti işlemi çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanırken günümüzde tıkanıklık tespitinde başarısızlık oranı mini kameralar sayesinde oldukça düşmüştür. Kameralı tıkanıklık açma

Uygun Fiyatlandırma Koşulları

Ekip Tesisat olarak müşterilerimiz tarafından sevilme sebeplerimizden bir diğeri ise hizmete karşılık gelen fiyatlandırma koşullarımız olmuştur. Tesisat firmaları piyasa içerisinde herhangi bir hizmet karşısında çok yüksek fiyatlar çekebilmektedir. Bu fiyatlandırmalar bireyler için gereksiz ve zor gelebilmektedir. Tesisat firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini bu alanda da kazanmayı hedefledik. Çalışanlarımızın emeğinin karşılığını da yansıtacak ancak kat be kat üstünde de fiyatlandırma oluşturmadık. İşin karşılığı ne ise bunu müşteriye belirterek piyasaya göre oldukça uygun fiyatlı tesisatçı firması olarak yolumuza devam ettik. İlk andan itibaren bu konudaki hassasiyetimiz hala devam etmektedir.

Ekiptesisat.com 02165058441

Karadeniz Caddesi İklime Sokak 5/A-134690 üsküdar/İstanbul

Ekip Tesisat

Profesyonel ve Tam Çalışma Hizmetleri

Uygun tesisatçı fiyatları oluşturduğumuz hizmetlerimiz konusunda şüphe yaratmamalıdır. Özel sektör olması fiyatların şişirilmesinde en etkili sebeptir. Ancak firma olarak haksız kazanç değil sadece müşteri memnuniyeti ve emek karşılığı talep etmekteyiz.
Haber Yazılımı
https://analytics.google.com google.com, pub-9571804635888040, DIRECT, f08c47fec0942fa0